שערים נגררים | חשמליים

למען הביטחון האישי שלכם

פשע וונדליזם תמיד היו ותמיד יהיו בחברה בה אנו חיים. אין ספק שצריך לפעול על מנת למגר אותם מן היסוד, אולם עד שזה יקרה, חשוב מאוד להתגונן מפניהם בדרכים חכמות מחד ויעילות מאידך. התקנת שערים נגררים במקומות שונים יכולה לסייע מאוד להתמודדות עם שתי הרעות החולות האלה, ולהבטיח, ככל שרק ניתן, את הביטחון האישי שלכם ושל האנשים היקרים לכם.

9222

לאור כל זאת, מומלץ מאוד להתקין שערים נגררים במקומות הבאים:

כניסות ליישובים
כניסות למגרשי חניה ולחניות פרטיות
כניסות לבסיסים צבאיים
כניסות למוסדות המחזיקים חומרים מסווגים

מתקנים אלה, שהינם שערים מאסיביים הנעים על גבי מסילה, מאפשרים כניסה אך ורק לגורמים מורשים שיש בידיהם את השלט או את קוד ההפעלה, ומונעים, ככל שרק ניתן, כניסה של גורמים לא מורשים שעלולים להוות סכנה.

דנברי לשירותכם

דנברי מייצרת שערים נגררים ממתכת חזקה במיוחד, המספקים הגנה ברמה גבוהה מאוד. כל המתקנים מיוצרים בהתאמה לדרישות המיגון והתקן, ומופעלים באמצעות מתג, שלט רחוק או טלפון סלולרי.
עיצוב השערים יכול להיות מינימליסטי, אולם על פי בחירתכם ניתן בהחלט לשלב בהם פיתוחים מברזל, עבודות פרזול ואלמנטים נוספים, שישוו להם מראה פחות סטנדרטי ויותר חדשני.
התקנת השערים באתרכם מתבצעת על ידי מתקינים מורשים ומוסמכים, הדואגים לבצע את העבודה על פי כל תקני הבטיחות ומוודאים כי השער עובד בצורה תקינה.
הנכם מוזמנים לפנות אל המומחים של דנברי, לקבל מידע אודות הסוגים השונים של שערים נגררים וכן ייעוץ מקצועי שיסייע לכם לבחור את השער המתאים ביותר לצרכים שלכם.