מדרגות חירום

מדרגות חירום – להצלת חיים

דנברי מתמחה בבניית מדרגות חירום חיצוניות למבנים קיימים. החברה פועלת על פי כל הדרישות והתקנים ומייצרת מדרגות מתכת באיכות וחוזק המבטיחים יציבות לאורך שנים.

פינוי מהיר במצבי חירום

מדרגות חירום המותקנות מחוץ למבנה מאפשרות מילוט מהיר ממנו בזמן אסון כגון שריפה הפוקד את המקום. על המתקן לעמוד בתקנות התכנון והבנייה כפי שמפורטות בחוק, ולספק למשתמשים בהן את הבטיחות המרבית בשעת מילוט.

 

954
954
953
953
191
191

 

מדרגות חירום של דנברי – איכות ואחריות

דנברי מייצרת מדרגות חירום מתכת, בשילוב חומרי בנייה איכותיים נוספים, העומדים בכל דרישות התקן. ייצור המתקן מתבצע באופן מדויק על פי התכנון המקורי שאושר על ידי הקבלן או על ידי אדריכל המבנה, על מנת להבטיח ירידה בטוחה בהן, תוך התחשבות בבהילות ובדחיפות הנלוות לשימוש בו.החברה עובדת עם חברות, מוסדות ומפעלים רבים בכל חלקי הארץ, וביצעה פרויקטים רבים הכוללים ייצור מדרגות חירום בטיחותיות. השירות כולל ייעוץ מקצועי מצוות אנשי המקצוע של החברה, ליווי צמוד של הלקוח לאורך כל תקופת ביצוע הפרויקט, שקיפות מלאה לגבי כל שלבי הייצור, וכמובן – אחריות מלאה על המוצר המוגבר. צוות המומחים של דנברי מודע לחשיבות ההתקנה של מדרגות חירום במבנים שונים, וערוך לספק לכם שירות מקצועי בכל עת.