מבנים יבילים

בדנברי תוכלו למצוא מגוון מבנים יבילים לכל מטרה שהיא!

חברת דנברי בע"מ מתמחה בבניית מבנים יבילים וניידים, פתרון מושלם לשימוש זמני ובהתאמה אידיאלית לצורכיהם של קהל לקוחותינו. יש להם יתרונות מועילים, רבים ומשמעותיים על פני שיטה הבנייה הקונבנציונלית.

920
920
921
921
999
999

יתרונותיו של המבנה היביל

עלויות נמוכות – בניגוד לשיטת הבנייה הסטנדרטית, המבנה היביל מורכב מחומרים זמינים יותר, וגם זמן ההקמה שלו בשטח לוקח פחות זמן. פרמטרים אלו משפיעים משמעותית על סך כל העלויות, מבלי לפגוע באיכות.
זמן הקמה מהיר – לאחר תכנון המבנה ניגשים למפעל ומתחילים ליצור את החלקים השונים שירכיבו אותו. כשהם מוכנים, כל מה שנותר הוא להוביל אותם אל השטח ולחבר ביניהם. עניין זה מקצר משמעותית את זמן העבודה הנדרש.
תורמים לאיכות הסביבה – במהלך הקמתם כמעט ולא תמצאו פסולת בניין באתר הלקוח. כל ההקמה נעשית בשטח באמצעות חלקים שמתחברים זה לזה. הם פחות מלכלכים את הסביבה, והבנייה עצמה אינה כה מרעישה כמו בשיטה הקונבנציונלית, עוד פרמטר חשוב אשר נוגע לאיכות הסביבה.
עמידות ואיכות בסטנדרט גבוה – המבנים היבילים אפילו עמידים בפני רעידות אדמה!
חיסכון באנרגיה – מבנים יבילים הינם בעלי בידוד תרמי ייחודי, המאפשר חיסכון ניכר באנרגיה הנצרכת מדי יום ביומו. הם דורשים פחות שימוש במזגן, במאוורר או בתנור חימום. פחות חשמל = פחות הוצאות כספיות ופחות זיהום סביבתי.