חברה קבלנית

חברה קבלנית- הבחירה הנכונה

חברה קבלנית בתחום הבנייה, המתכות ותחומים נוספים היא חברה שמספקת שירותים קבלנות לתחום מסוים. חברה זו מרכזת תחת קורת גג אחת את כל אנשי המקצוע שיהיו אחראים על הפרויקט של הלקוח מתחילתו ועד סיומו, את כל הציוד הנדרש במהלך הפרויקט ועזרה בכל דבר הקשור אל השלמת הפרויקט, אם מדובר על תכנונים הנדסיים, אישורים/היתרים, פיקוח על תהליכים שונים ועוד.

התאמה ראשונית- החשוב ביותר
חשוב לקחת בחשבון שיש כמות לא מבוטלת של חברות קבלניות בישראל והדבר הראשון אותו חשוב לעשות הוא לבחור באותה חברה קבלנית שמתאימה לצרכים שלכם. נכון להיום יש חברות קבלניות לתחום המתכת, קבלניות בנייה, חברה קבלנית לבניית מגדלי מגורים והרשימה עוד ארוכה. לכן, הסינון הראשוני תמיד יהיה בהתאמת החברה למטרה שלכם. אם מדובר על חברת קבלן לכל הקשור אל תחום הבנייה, חשוב לוודא שחברה זו מציעה תחת קורת גג אחת שירותי פינוי פסולת, הריסה, קירוי של גגות, כל מיני עבודות של בנייה ומנוף, עבודות מתכת וכל תחום אחר לו תזדקקו בפרויקט שלכם וזאת על מנת שתוכלו ליהנות מכל היתרונות של החברה הקבלנית, כלומר חברה שמציע לכם את כל השירותים המקצועיים ביותר תחת קורת גג אחת וכל אנשי המקצוע והמחלקות השונות מתקשרות ביניהן ומונעות מהלקוח את הטרחה של השכרת שירותים נוספים בחברות אחרות.

חברה קבלנית- הבחירה הנכונה
•   חברה חוקית- חשוב לוודא שמדובר על חברה שפועלת באופן חוקי ומוכנה להציג בפני לקוחותיה את הרישיון המצביע על כך. בנוסף, ניתן לוודא שהחברה/הקבלנים שלה רשומים כדין כקבלן עבודות בניה.
•   התאמה- סינון ראשוני חייב להיות בהתאמת סוג החברה הקבלנית לשירותים להם אתם זקוקים. כלומר אם מדובר על שירותי עבודות פנייה יש לוודא שאתם פונים אל חברה קבלנית שמציעה שירותים מקצועיים בכל הקשור אל עבודות בנייה.
•   ניסיון- חשוב לברר ממתי החברה קיימת ומה הניסיון שלה באופן מעשי. חברות וותיקות ישמחו להציג בפניכם רשימה ארוכה של לקוחות מרוצים, אם מדובר על חברות ואם מדובר על לקוחות המגזר הפרטי.
•   מוניטין- חשוב לברר מהו המוניטין של החברה בה אתם בוחרים. תמיד יש לבחור בחברה בעלת מוניטין מוצלח שנבנה באמצעות לקוחותיה המרוצים. דבר זה ניתן לדעת על ידי הקלדת שם החברה במנוע החיפוש של גוגל וקריאת הפידבקים על עבודותיה וכן שיחה עם לקוחות עבר/ממליצים.
•   מחיר- יש לוודא שהחברה יכולה לספק לכם את כל השירותים החיוניים לכם בתקציב ידוע מראש. חשוב לערוך חוזה מסודר שעליו יחתמו שני הצדדים וזאת על מנת שלא יהיו אי נעימויות בעתיד.