הריסת מבנים

דנברי מבצעת עבודות הריסת מבנים ישנים והפלת קירות.

העבודה כוללת פינוי של כל הפסולת הנוצרת בעת ביצוע העבודה.
לחברה ניסיון רב בהריסת מבנים והיא עובדת בתחום עם מהנדסים מומחים.
דנברי עובדת מול תוכניות הנדסאיות ומבצעת פרויקטים שונים בתחום ההריסה.
כל עבודה מתבצעת  ברמה מקצועית גבוהה, תוך מתן פתרונות לבעיות הנדסיות מסובכות ונותנת מענה לכל סוג של צורך בהריסת מבנים.

 

141
141
143
143
ar
ar

מהי הריסת מבנים?
עד כמה שזה נשמע פשוט להרוס, הריסת מבנים היא לא פעולה פשוטה בכלל. ראשית לא כל אחד יכול לעסוק בהריסת מבנים. בהריסת מבנים עוסקים בדרך כלל קבלני עפר או חברות המתמחות בהריסת בתים והריסת מבנים. בנוסף, למרות שהרס הוא ההפך הגמור מבנייה, כל פעולה של הריסת מבנים מחייבת קבלת היתר בנייה מהרשות המקומית, ויש להיערך אליה מבחינה הנדסית ומשפטית כמו אל כל פעולת בנייה אחרת. משמע, אי אפשר להרוס מבנה כלאחר יד. הריסת מבנים היא פעולה הנדסית לכל דבר ועניין. יש להיעזר במהנדס בניין ולתכנן תכנון יסודי את תהליך הריסת המבנה.
מי שמבצע הריסת מבנים לא מבצע רק את פעולת ההריסה עצמה. הוא מחויב לבצע פעולות מקדימות לביצוע הריסת המבנה, דהיינו ניתוק של המבנה מהתשתיות אליהם הוא מחובר: ביוב, חשמל, מים וכדומה. בנוסף הוא מחויב לבצע את פעולת הריסת המבנים תוך שמירה על כללי בטיחות בבנייה, כמו גידור שטח ההריסה. נוסף על כך, מי שמבצע הריסת בתים אחראי גם על פינוי פסולת הבניין לאחר ההריסה והשלכתה באתרי פינוי פסולת שיועדו לכך על-ידי הרשות המקומית. לכן כדאי לוודא שהקבלן שמבצע הריסת מבנים הוא גם בעל תעודת התקשרות המתירה לו להשליך את פסולת הבניין במקומות שהוסדרו לכך על-ידי העירייה.
 
הסיבות להריסת מבנים
הריסת בתים יכולה להתבצע בשל מגוון סיבות: לעיתים המבנה הוא ישן ומהווה סכנה בטיחותית לשוהים בו או לצידו. לעיתים המבנה מכיל אסבסט מה שעלול היות מסוכן לבריאות. לעיתים הריסת המבנים מתבצעת כחלק מתהליך של התחדשות- בניית מבנים חדשים וגדולים יותר במקום המבנים הישנים הקיימים. ישנם מקרים בהם הריסת בתים מתבצעת לבתים שנבנו ללא רישיון, כמו למשל הריסת בתים במזרח ירושלים. וישנם מקרים בהם מדינה או צבא מעונים להרוס מבנים בעלי חשיבות טקטית-ביטחונית.
לצורך הריסת בתים והריסת מבנים משתמשים בציוד כבד ובכלים כמו: דחפורים, מחפרים, פטישי אוויר ועוד. הריסת מבנים יכולה להתבצע באמצעות פירוק יסודי. הריסת מבנים בשיטה זו נועדה כדי להשתמש ברכיבי המבנה המפורקים שימוש חוזר, כמו ברעפים, פלדה, צינורות ועוד. אולם לא כל מבנה יכול להיהרס בשיטה זו. שיטה נוספת להריסת מבנים היא באמצעות פיצוץ מבוקר. זוהי שיטה נדירה יחסית, ועושים בה שימוש רק כאשר אין אפשרות לבצע הריסה בדרך אחרת. ניתן להרוס מבנים גם באמצעות כדור הריסה, אך שיטת הריסת מבנים זו לא נהוגה בישראל. בכל פעולה של הריסת מבנים נעזרים במהנדס בניין ובמפעילי ציוד מנוסים ומקצועיים.
 
למה לפנות אלינו?
חברת "דנברי" היא חברה מובילה בתחום הקבלנות ומתמחה בביצוע עבודות של הריסת מבנים. בחברת "דנברי" עובדים אנשי המקצוע המיומנים ביותר בעלי ניסיון רב בהפעלת ציוד כבד ובהריסת מבנים, אשר יוכלו לייעץ לכם ולהעניק לכם שירות מקצועי ואמין ביותר. עובדיה המקצועיים של חברת "דנברי" נמצאים בתחום הריסת מבנים כבר שנים רבות, ויכולים להעניק מענה לכל בעיה המתעוררת בשטח בעת הריסת הבתים. בחברת "דנברי" עובדים עם הציוד והכלים המתקדמים והחדישים ביותר, בעלת כל ההיתרים הדרושים לביצוע הריסת מבנים ופועלת תמיד לפי כל נהלי הבטיחות המחמירים ביותר.