פי וי סי - PVC

החומר שממנו עשויים גגות קלים

גגות קלים הם היום הבחירה המושלמת עבור מי שמעוניין ליהנות מחיפוי מקצועי ומבודד של המבנה, ועם זאת לפגוע כמה שפחות בסביבה.
גגות PVC המשתייכים למשפחת הגגות הקלים, מספקים את כל היתרונות:
בידוד מושלם – החומר, בשילוב חומרים נוספים, מאפשרים ליצור חיפוי המבודד את המבנה מפני חום, קור, לחות, רטיבות ורעש, כך שאתם יכולים ליהנות משהות שקטה ונעימה בתוכו.
בכל מידה רצויה – ניתן לייצר חיפויים בכל גודל רצוי, בהתאמה מושלמת לגודל המבנה.
אפשרויות מתקדמות – במערכת הקירוי ניתן לשלב מערכות תרמו-אקוסטיות לבידוד ברמה הגבוהה ביותר וכן תוספות אחרות שהופכות את השהות במבנה להרבה יותר נעימה.
לאור כל היתרונות הללו, PVC הוא היום אחד החומרים המועדפים על קבלנים, אדריכלים ולקוחות פרטיים לייצר גגות קלים למבני מגורים, מסחר ותעשייה כאחד.

168

מהו בעצם PVC ?

על מנת להבין בדיוק ממה מיוצר גג שכזה, נתחיל במתן מידע כללי אודות החומר עצמו: PVC, הוא פוליוויניל כלוריד, פולימר נפוץ ביותר המשמש היום כאחד החומרים העיקריים בתעשיית הבנייה. כמו רוב הדברים הטובים גם הוא התגלה במקרה, ובשנת 1936 החלו לייצרו באופן מסחרי.
אז למה דווקא הוא?

בזכות תכונותיו הטובות. הוא גמיש דיו ואם מוסיפים לו חומרים נוספים כמו פתלאטים הוא אפילו גמיש עוד יותר, דבר המאפשר ליצור ממנו גגות בצורות ובגדלים שונים. היותו מבודד איכותי, בשילוב החוזק והעמידות שיש בו למרות גמישותו והתועלת הרבה שיש לסביבה משימוש בו ולא באסבסט או בחומרים מזיקים אחרים, הופכים אותו לחומר מצוין לייצור גגות. דנברי מתמחה בבניית גגות PVC קלים ומבודדים, שיכולים להיות התוספת המושלמת למבנה שלכם.