סקיילייט

סקיילייט – מכניסים את האור הביתה

אם אתם מתגוררים בבית שאין מעליו תקרה נוספת, כדאי מאוד שתכירו את הטרנד החדש והיפהפה בעולם עיצוב הבית: תקרת סקיילייט.
דנברי מציגה: טרנד שמימי

במבנים רבים קיימים שטחים שאינם מוארים ואינם מאווררים. אלה יכולים להיות סלונים גדולים שיש להם רק כיוון אוויר אחד, מסדרונות צרים שהאור אינו מגיע אליהם, אולמות גדולים בעלי מעט חלונות, עליות גג שמטבען אינן מוארות ועוד. מתוך הצורך להאיר את המקומות הללו ולאוורר אותם, נולד הסקיילייט –חלונות גג ייחודיים.

284
284
sky2
sky2
sky3
sky3

 

פתרונות אלה מגיעים בשתי צורות עיקריות:

  • כיפות תאורה – כיפות שקופות העשויות בדרך כלל מ-PVC  ואשר מותקנות במקומות שונים בתקרה או בגג. ניתן להתקין כיפה אחת או יותר על פי ההעדפה האישית, כאשר קיימת אפשרות לבחור בפתרונות הניתנים לפתיחה. פתרונות אלה מאפשרים, בנוסף להכנסת אור טבעי אל תוך חלל המבנה, גם לאוורר את המקום, ואם הם מותקנים על גג – גם לצאת דרכם אל הגג. מדובר בפתרון איכותי ויפה, רק שצריך לקחת בחשבון שהוא אינו מבודד לגמרי את המבנה מפני חום, קוראו רעש.
  • חלונות גג – סקיילייט מסוג חלונות גג הוא פתרון העשוי כולו מזכוכית מחוסמת, העמידה בכל פגעי מזג האוויר. יתרונותיו של פתרון זה באים לידי ביטוי בכך שהוא משמש גם כגורם מבודד מפני לחות, חום, קור ורעשים ובכך שהוא עמיד לאורך זמן.

השמיים הם הגבול

כשמתקינים סקיילייט ניתן לבחור להתקין גוף אחד במרכז החדר, מספר גופים המפוזרים בחלל או ביצירת משטח גדול אחד המכסה את כל שטח התקרה או הגג. מלבד התוספת העיצובית המיוחדת שמכניסים גגות סקיילייט לכל חלל, הרי שהם גם מאפשרים לכם לחסוך לא מעט כסף: דרך החלונות השקופים נכנס אור טבעי שמאפשר לכם לשהות בחלל הסגור מבלי להדליק את האור, מה שתורם מאוד לחיסכון באנרגיה ובהוצאות החשמל שלכם.

אם גם אתם רוצים ליהנות מפתרון עיצובי מושלם,שמאפשר לכם גם לחסוך וגם לתרום הרבה לסביבה – פנו עוד היום לדנברי – המומחים בהתקנת סקיילייט איכותי ומעוצב, וקבלו את כל המידע הדרוש. אין ספק שתיהנו.