גגות קלים

גגות קלים

חברת דנברי בע"מ היא אחת החברות הוותיקות והמנוסות בתחום הגגות הקלים. את הגגות שלנו תוכלו לראות במקומות רבים בכל רחבי המדינה. במשך 35 שנים התקנו גגות קלים בבריכות שחייה, במעברים, בחזיתות, בשווקים, בתחנות רכבת ואוטובוסים והרשימה עוד ארוכה. 
סוגי גגות קלים:
בעבר, החומר הפופולרי ביותר לצורך בניית גגות קלים היה האסבסט, חומר שהיה קל לייצר ולהתקין. הבעיה היתה שיותר ויותר מחקרים החלו להצביע על קשר בין אותו חומר לבין התפרצות מקרי סרטן בקרב אנשים אשר שהו בקרבתו, במיוחד לאחר שנשבר או התבלה. לכן כיום לא משתמשים באסבסט ועסקים רבים המתמחים בקירוי גגות מספקים פתרונות חלופיים ובטוחים יותר יחד עם שירותי פירוק, פינוי והחלפה של גגות אסבסט.
 
147
 
ישנן שיטות רבות לקירוי גגות המחליפות את גגות האסבסט. בין החומרים הנפוצים ניתן למצוא קירוי באמצעות לוחות פח ואיסכורית, קירוי יריעות פלסטיק ובאמצעות רעפים קלים ועוד. אף על פי שלכל אחת משיטות אלה יש יתרונות וחסרונות שונות, המודעות הרבה לנושא הבריאות ואיכות הסביבה מביאה לכך שניתנת תשומת לב מרובה לנושא ידידותם של החומרים השונים לאדם ולסביבה.
אם אתם מתלבטים אילו גגות קלים עליכם להתקין, אנו שמחים להציג בפניכם מדריך מקוצר, אשר יסייע לכם להכיר באופן כללי את האופציות העומדות בפניכם: 
  • איסכורית - מדובר במעין חתיכות פלדה מגולוונת וצבועה, שבדרך כלל מגיעה בצורת מלבנית וגלית מעט. זהו חומר קשיח ועמיד אשר נועד לכסות מבני תעשייה, מחסנים, קרוונים ומבנים קלים אחרים. 
  • פנלים מבודדים – הכוונה היא למעין שתי חתיכות פח המודבקות זו לזו. ביניהן יש חומר מבודד כלשהו, כגון: קלקר, צמר סלעים ועוד. ככל שהחומר המבודד עבה יותר, כך הבידוד יעיל יותר. 
  • פוליקרבונט – חומר שקוף למחצה ובעל עמידות מעולה, במיוחד כלפי חום. אידיאלי לגגות קלים אשר עומדים חשופים לשמש בימי הקיץ החמים. 
  • PVC – חומר שבו משתמשים רבות בענף הבנייה. ניתן להשתמש בו במקום עץ, טיט ובטון לבניית גגות קלים או לכל דבר אחר.
כאמור, מידע זה הוא רק קצהו של המזלג. תוכלו לקבל אינפורמציה נוספת מצוות המומחים שלנו, שיוכלו להתאים לכם את החומר הטוב ביותר עבור צוריכם. התקשרו אלינו עוד היום ותיהנו משירות אדיב, אמין ובמחירים שמתאימים לכל כיס.
דוגמאות לקירוי גגות במבני תעשייה ובבנייה קלה:
 גגות קלים בשוק
גגות קלים בשוק
 גגות קלים בנתב
גגות קלים בנתב"ג
 גג קל בנמל תעופה
גג קל בנמל תעופה